به نام خدا

این قرارداد بر طبق قوانین و مقررات جاری کشور جمهوری اسلامی ایران و ملزم در خصوص شرایط و ضوابط استفاده و دسترسی شما به پلتفرم نرم افزاری دلا کالکشن (با هر یک از عناوین دلا، دلا کالکشن، Della،Della collection، پلتفرم،  نرم افزار، وب سایت و ما) تهیه و تنظیم گردیده و کاملاً بر حقوق قانونی شما در استفاده از این وب سایت و نرم افزار تاثیر گذار خواهد بود و به صورت همه جانبه بر آن حکم فرماست. خواهشمند است این قرارداد را به طور کامل و دقیق مطالعه فرمایید.

توافق فی مابین و تأیید آن:

جهت استفاده از وب سایت، نرم افزار و کلیه خدماتی که توسط دلا به شما ارائه خواهد شد، شما توافق و تأیید می کنید که کلیه مفاد این قرارداد شامل کلیه قوانین و مقررات و شرایط استفاده از دلا را به صورت کامل و دقیق مطالعه نموده و در فهم تمامی بخشهای آن ابهامی نداشته و همگی آنها به طور کامل مورد توافق و تأیید شما است و  آنها را پذیرفته اید. هنگامی که شما به عنوان یک کاربر تجاری (ارائه دهنده یا عرضه کننده کالا و خدمات) در دلا فعالیت می کنید به صورت همه جانبه تایید می کنید و توافق خود را اعلام می دارید که دلا از اطلاعات شخصی و تجاری شما جهت بررسی سابقه کاریتان استفاده نماید و در صورت عدم توافق استفاده شما از امکانات و خدمات دلا غیر مجاز شناخته خواهد شد و مسئولیت و عواقب بعدی آن به عهده خودتان خواهد بود. هر گونه ارجائی در این وب سایت و نرم افزار به (شما)، (کاربر)، (کاربر رسمی)، (مشتری) یا (متخصص)، (کاربر تجاری)، (فروشنده) و مواردی از این قبیل به معنای یک شخصیت حقیقی یا حقوقی بوده که به این سیستم دسترسی داشته و از خدمات آن استفاده می کند و یا به طریقی مشارکت دارد و همچنین وراث شما، نمایندگان رسمی و جانشینان شما را نیز شامل می گردد. همچنین اگر از دلا به عنوان نماینده یک کسب و کار تجاری، شرکت، سازمان یا نهادی و به طور کلی یک شخصیت حقوقی استفاده می نمایید، تایید می کنید که صلاحیت این کار را داشته و نماینده تام الاختیار از جانب این شخصیت حقوقی می باشید و تایید، توافق و پذیرفتن این قرارداد به منزله پذیرفتن کلیه مفاد و موارد از جانب آن شخصیت حقوقی خواهد بود.

تغییرات در قوانین:

دلا ، به دلایل از پیش اعلام شده یا نشده، ممکن است هرگونه تغییراتی در قوانین و مقررات و همچنین نحوه و شرایط استفاده از این سیستم که در این قرارداد و تمامی قسمت های دیگر موجود می باشد را بدون اطلاع قبلی به کاربران و اعضای خود تغییر بدهد. البته ممکن است در مواردی از طریق ارسال پیام توسط پیامک، ایمیل یا نوتیفکیشن موبایل و … به صورت مستقیم موارد را به کاربران خود اعلام بدارد. لازم به ذکر است کلیه تغییرات و اصلاحیات از تاریخ درج در وب سایت و نرم افزار مون‌دان قابل رویت و مشاهده است و ادامه استفاده شما از سیستم به معنای پذیرفتن کلیه موارد از سمت شما خواهد بود و هیچگونه عدم رضایت یا شکایت از سمت شما به دلیل عدم اطلاع از تغییرات پذیرفته نخواهد بود و مسئولیت کلیه موارد بر عهده شما خواهد بود. همچنین شما می توانید آخرین تغییرات که تاریخ ویرایش آن در بالای همین صفحه موجود می باشد را با قوانین و مقررات قبلی مقایسه و بروز رسانی کنید.

قوانین و مقررات بخش های خاص:

در بعضی از قسمت های وب سایت و نرم افزار دلا ممکن است قوانین و مقررات خاصی مربوط به آن بخش وجود داشته باشد. در صورتی که قوانین و مقررات مذکور مغایرت یا تضادی با قوانین موجود در این صفحه داشته باشد، شرایط و قوانین ذکر شده برای آن بخش نسبت به قوانین این صفحه در اولیت و ارجحیت قرار خواهد داشت.

تعاریف و واژگان:

دلا / پلتفرم / سیستم / ما: همه بخش های وب سایت دلا  ، اپلیکیشن های موبایل و دیگر دستگاه های کامپبوتری، نرم افزارها، و کلیه خدماتی می باشد که توسط ما یعنی دلا  ارائه می شود.

کاربر مهمان / بازدید کنندگان عمومی / کاربر ثبت نام نشده: کاربریست که پایین ترین سطح دسترسی را داشته و نیازی به ثبت نام ندارد و می تواند کالا و خدمات خود را از میان فروشندگان با توجه به محدوده جغرافیایی مورد نظر خود جستجو و استعلام قیمت کند. لازم به ذکر است این کاربر نمی تواند به صورت مستقیم با فروشندگان و ارائه دهندگان خدمات در تماس باشد و هیچ گونه ارسال پیام و شرکت در نظرسنجی ها، امتیاز دهی و هر چیز که در معرض دید عموم باشد برای این کاربر قابل دسترس نخواهد بود و جهت انجام این امور می بایست حتما ثبت نام کند.

کاربر/ شما / کاربر رسمی / مشتری: کاربریست با امکانات شرکت در نظر سنجی، امتیاز دهی و درخواست مستقیم کالا یا خدمات توسط ارسال متن، تصاویر و فیلم به فروشندگان جهت دریافت استعلام قیمت و کسب اطلاعات جهت خرید و دریافت خدمات.

محتوای کاربر:

به معنی تمامی متون، تصاویر، صدا، فایل صوتی یا تصویری، اطلاعات پروفایل، توضیحات، مطالب پست شده، سوالات، درخواست ها و … می باشد که توسط کاربران جهت دریافت اطلاعات، توضیحات و استعلام قیمت و شرایط بارگذاری می شود که توسط نرم افزار و متخصصین دلا  قابل رویت و بررسی می باشد و همچنین کاربران تجاری می توانند به بخشی از این اطلاعات که مورد تایید دلا  بوده و حریم خصوصی کاربران را نقض نمی کند دسترسی داشته باشند و می توانند پاسخگوی سوالات و درخواست های ایشان باشند.

محتوای دلا :

به معنی کلیه مواردی است که در دیتابیس دلا  به عنوان متن، تصویر، صدا یا فیلم که شامل مطالب، مقالات، اطلاعات و توضیحات مربوط به کالا ها و خدمات قانونی می باشد که توسط دلا  یا کاربران تهیه و ثبت گردیده است. همچنین کلیه اطلاعات تکمیلی و ارسالی از طرف کاربران دلا  که توسط کارشناسان دلا  مورد تایید قرار گرفته و در دیتا بیس و وب سایت ذخیره و موجود می باشد را نیز شامل شده که مالکیت حقوقی آن برای دلا  محفوظ است.

شرایط و ضوابط استفاده از دلا :

دسترسی و استفاده از این سیستم تنها برای افرادی با عنوان کاربر مشتری یا با عنوان کاربر تجاری و بالای ۱۸ سال سن می باشد و توانایی انعقاد قراردادهای الزام آور قانونی را داشته، مجاز می باشد. در صورت استفاده از نرم افزار، وب سایت و خدمات دلا  ، به منزله پذیرفتن و تایید موارد فوق می باشد که در غیر این صورت، کلیه مسئولیت عواقب بعدی آن بر عهده خود شما خواهد بود.

ثبت نام و حساب کاربری:

کاربران بدون نیاز به ثبت نام می توانند از بخش های مختلف سایت و نرم افزار دلا  بازدید کرده و به جستجوی خدمات و کالاهای مورد نیاز خود بپردازند ولی برای ارتباط مستقیم با ارائه دهندگان خدمات و کالا، ثبت نظرات، ایجاد و ذخیره علاقه مندی ها و کلیه مواردی که نیاز به ثبت و ارسال مطالب دارد باید ابتدا ثبت نام و حساب کاربری خود را ایجاد کنند. با ثبت نام و تکمیل فرم مخصوص در دلا  ، این حساب ایجاد می گردد،

حفاظت از نام کاربری، رمز عبور و اطلاعات کاربران به عهده خود کاربر بوده و دلا  هیچ گونه مسئولیتی را از این بابت تقبل نخواهد کرد. کاربران نیز موظفند در صورت بروز هر گونه مشکل یا ورود غیر مجاز از حساب کاربری خود این مساله را سریعا از طریق واحد پشتیبانی گزارش نموده و کلیه ضرر و زیان ها و سو استفاده های احتمالی از حساب های کاربری به عهده مالک این حساب خواهد بود.

نام کاربری ، آدرس اینترنتی و صفحه رسمی شما در دلا :

در هنگام ثبت نام اولیه به عنوان کاربر مشتری و دریافت کننده خدمات شماره تلفن همراه شما به عنوان نام کاربری منحصر به فرد در سیستم ما تعیین می گردد و تنها از طریق گزینه تعویض شماره، ارسال پیامک و ورود کد تایید قابل تغییر خواهد بود. 

 

محتوای کلیه کاربران ثبت شده (مشتری):

دلا  به برخی از کاربرانی که در این سیستم عضو شده اند، اجازه و دسترسی  بارگذاری اطلاعات، نشر، ثبت نظرات، پرسش و پاسخ، انتقال و ارسال محتوای کاربری را و خرید کالا را می دهد. کاربران دلا  تایید و توافق خود را اعلام می دارند که حق کپی برداری، اصلاح و توزیع، فروش، انتقال،  مشاهده، اقتباس و بهره برداری از محتوای ارسالی خود را به دلا  واگذار کرده و مسئولیت کلیه موارد ارسالی و بارگذاری شده و نمایش داده شده از طریق دلا  به عهده خود ایشان بوده و اعلام و ضمانت می کنند.

مالکیت معنوی:

بنا بر قوانین و مقررات جاری در کشور، تمامی محتوا از جمله کاربر و کلیه محتوای موجود در دلا  شامل قوانین کپی رایت و دیگر موارد مربوط به حقوق مالکیت فکری و معنوی قرار دارد. لذا هر گونه سوء استفاده از محتوای مذکور، شامل پیگرد قانونی خواهد بود.

عدم تأیید کاربران:

دلا  سعی دارد با بررسی و نظارت همه جانبه بر روی محتوا و کاربران توسط کارشناسان و ناظران خود صحت و سلامت سیستم خود را با کمترین خطا تامین نماید، با این حال دلا  هیچ گونه تایید و سفارشی در مورد صحت محتوا، گواهینامه ها و تاییدیه ها، هویت و دیگر مواردی که مربوط به کاربران خود می باشد را نمی کند و مسئولیت هر عملی در سیستم دلا  و خارج از به عهده خود کاربران خواهد بود.

تخلف از قوانین، تعلیق یا مسدودیت حساب کاربری:

دلا  در هر زمان و بر طبق قانون و مقررات خود در صورت مشاهده هر گونه عملی که بر تضاد قوانین و مقررات خود و کشور جمهوری اسلامی ایران به طور قاطعانه برخورد خواهد کرد. این برخورد ممکن است از تعلیق حساب کاربری تا مسدود سازی حساب کاربری به صورت موقت یا دائمی بدون اطلاع قبلی، حذف محتوا، پست ها و کلیه مطالب و همچنین کاهش امتیاز و در نظر گرفتن جرایم و همچنین در موارد که نیاز باشد جهت پیگیری های قانونی و اعمال مجازات همکاری های لازم را با مراجع قضایی به عمل خواهد آورد. همچنین در صورت مسدود سازی حساب کاربری از اعتبار ریالی موجود در حساب نخواهید توانست استفاده کرد و غیر قابل بازگشت خواهد بود.

مسئولیت ها و محدودیت ها:

شما تمامی خطرات ممکن به دلیل دسترسی به سیستم چه از لحاظ محتوا و چه از لحظات خدمات جانبی آن که توسط دلا ،‌ کاربران آن و برنامه نویسان و هر شخصی که به طریقی در تهیه و ایجاد این مجموعه دست داشته را پذیرفته و هیچ گونه مسئولتی بابت هر گونه آسیب به شما از جانب دلا  وجود نخواهد داشت و تمامی مسئولیت ها به عهده خود شما خواهد بود. ممکن است مواردی چون از دست رفتن اطلاعات، ایجاد خلل یا آسیب به سیستم های کامپیوتری شما، هزینه های پرداختی به دلا  یا معاملات فی ما بین کاربران جهت دریافت کالا یا خدمات، آسیب های روحی و جسمی وارد شده به شما یا همکارانتان ناشی از قوانین و مقررات دلا  ، هر گونه ملاقات و دیدار با دیگر کاربران دلا  و هر گونه مورد دیگری که به صورت مستقیم یا غیر مستقیم به دلیل استفاده از خدمات دلا  باشد به عهده خود شما خواهد بود.

شکایات و رسیدگی به آن:

در بسیاری از قسمت های مختلف سیستم امکان گزارش و شکایت برای کاربران فراهم شده این شکایات می تواند در خصوص محتوایی که هر یک از کاربران ائم از کاربر مشتری  ایجاد کرده اند بوده و در قسمت های مختلف از جمله زمانی که مشاهده می کنید شرح و توضیحاتی نادرست، قیمت ها خلاف واقع، نظرات، پرسش ها و پاسخ ها دارای ایراد یا مشکلی است و … با انتخاب این گزینه آنها را اطلاع رسانی و گزارش کنید. دلا  هیچ گونه مسئولیتی در قبال مشاجره بین افراد و کاربران نخواهد داشت ولی با این حال نظارت همه جانبه بر فضای تبادل اطلاعات کاربران خود خواهد داشت و در صورت تخطی از هر یک از قوانین برخورد جدی خواهد کرد. مسئولیت هر شخص و کاربر به عهده خود همان کاربر بوده و در صورتی که کاربرانی را به عنوان زیر مجموعه در پروفایل تجاری خود به ثبت و معرفی رسانیده اید مسئولیت هر یک از رفتار و صلاحیت ایشان به غیر از خودشان به کل مجموعه و خودتان به عنوان مدیریت اصلی که حساب تجاری رو ایجاد و مدیریت می کند نیز خواهد بود. دلا  بنا به صلاحدید خود و حفظ امنیت و سلامت سیستم کلیه گزارش ها را بررسی کرده و نسبت به شکایات اقدامات لازم را انجام می دهد. اما هیچ گاه ملزم به پاسخ و گزارش به شخص شکایت کننده نخواهد بود و کلا مسئولیتی در قبال این موضوع 

بر ما نیست.

همچنین کلیه مشکلات و دعاوی که فی ما بین اعضای مون‌دان در داخل یا خارج از فضای مجازی صورت پذیرد از عهده و مسئولیت مون‌دان خارج است و تنها مون‌دان بر پایه اهداف خود سعی بر ایجاد فضا و خدماتی جهت شناخت و سهولت در امر معرفی ارائه دهندگان خدمات و کالا و متقاضیان به یکدیگر داشته و به صورت مستقیم و غیر مستقیم هیچ کاربری را تایید نمی کند.

اختلافات میان کاربران:

بدیهی است در مواردی میان کاربران دعوا و اختلافی پیش آمده که در این خصوص دلا  هیچ گونه دخالت و مسئولیتی نداشته و هیچ گونه شکایتی را از سوی کاربران قبول نخواهد کرد ولی با این حال برای کسب رضایت و سلامت سیستم توسط نظارت بر عملکرد کاربران توسط کارشناسان و ناظران مجموعه و همچنین گزارش کاربران موارد فوق را بررسی و در صورت نیاز اقدام به جریمه فرد یا افراد خاطی بر طبق قانون و مقررات خود خواهد کرد.

اختلافات میان کاربران و دلا :

دلا  و کاربران به صورت مشترک موافقت و تأیید می کنند که قوانین زیر به طور کامل بر روابط حقوقی بین شما و ما در رابطه با حکم و نظر داوری مراجع قضایی جمهوری اسلامی ایران تأثیر گذار می باشد:

  • حل اولیه دعوا و اختلافات و مصالحه: اکثر اختلافات و مشکلات را می توان بدون نیاز به مراجع قضایی برطرف کرد.به همین دلیل هر دو طرف تایید و توافق می کنند که حل مساله پیش آمده را در وحله اول و به صورت مستقیم از طریق واحد پشتیبانی دلا  برطرف کنند، و در این زمینه، فرصت بیان نظرات به هر دو طرف داده می شود.
  • نیاز به داوری و رجوع به مراجع قضایی: اگر هر یک از طرفین دعوا از زمان آغاز و طی یک ماه به توافق و صلح نرسیدند، هر یک از آنها می توانند در مراجع قضایی جمهوری اسلامی ایران نسبت به اقامه دعوا اقدام کنند. و بر طبق آن، شما می پذیرد که هر گونه شکایت بر علیه دلا  باید در در شهر تهران و دادگاه های انقلاب اسلامی انجام بگیرد.

قوه قهریه:

کلیه شرایط و قوانین مندرج، در شرایط عادی مورد قبول و اجرا است و در صورت بروز هرگونه از موارد قوه قهریه، دلا هیچ گونه مسئولیتی ندارد.

تماس با پشتیبانی: 

هر گونه سوال، اظهار نظر و پیشنهادی در خصوص این شرایط، قوانین و یا بخش های دیگری از این وب سایت و نرم افزار های جانبی دلا را می توانید توسط آدرس dellacollection2022@gmail.com و یا از طریق بخش پشتیبانی آنلاین  یا تلفن های موجود تماس حاصل فرمایید.